Zajęcia dodatkowe
Zajęcia dodatkowe 2023/2024
Lp. |
Nazwisko i imię |
Zajęcia dodatkowe |
1. |
Albrycht Kazimierz
|
Zajęcia doskonalące zasady udzielania pierwszej pomocy/SKS – piątek 14.15 – 15.00 |
2. |
Baranowska Iwona |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego – wtorek 15.00 – 15.50 |
3. |
Bartnik Urszula
|
Zajęcia przygotowujące do matury – poniedziałek 8.50 – 9.35 kl.4d gr.2, piątek 8.00 – 8.45 kl.4c, środa 8.00 – 8.45 zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 3a |
4. |
Białowąs Renata
|
Koło dziennikarskie –czwartek co 2 tygodnie 14.00 – 15.00 Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów z Ukrainy – poniedziałek 15.00 – 16.00 Koło teatralne – czwartek co 2 tygodnie |
5. |
Borowik Agnieszka
|
Przygotowanie do matury z historii - poniedziałek 16.00 – 16.45 |
6. |
Ból Paulina
|
Konsultacje dla maturzystów, zajęcia wyrównawcze – piątek 15.05 – 15.50 |
7. |
Brzezińska Paulina |
Koło młodego przedsiębiorcy – poniedziałek 15.05 – 15.50 |
8. |
Buryan-Machura Agnieszka |
Koło j. włoskiego – środa 15.05 – 15.50 |
9. |
Chądzyńska Ewa |
SKS –poniedziałek – 15.00 – 15.50 |
10. |
Cpałka Jolanta
|
Zajęcia z j. polskiego dla uczniów ze specjalnymi potrzebami – wtorek 14.15 – 15.00 |
11. |
Fertacz Adrian
|
Szkolne Koło Caritas – czwartek 15.00 - 15.50 |
12. |
Gajak Magdalena
|
Zajęcia z wiedzy o społeczeństwie – czwartek 15.00 - 15.45 |
13. |
Gajewska Dominika
|
Przygotowanie do matury – czwartek 14.15 - 15.00 |
14. |
Grabny Marta
|
Zajęcia przygotowujące do matury, poziom rozszerzony – czwartek 14.15 - 15.00 |
15. |
Hapunik Agata |
Chór szkolny – piątek 14.15 - 15.00 |
16. |
Janas Laura |
Zajęcia z geografii dla maturzystów – wtorek 14.15 – 15.00 |
17. |
Jarkiewicz Ewa
|
Zajęcia dodatkowe z matematyki – poniedziałek 15.00 – 15.45 |
18. |
Kapałka – Czerwik Diana
|
Zajęcia dodatkowe z matematyki – wtorek 8.00 – 8.45 |
19. |
Karczmarczyk Lidia |
Zajęcia dodatkowe z matematyki - piątek 8.00 – 8.45 |
19. |
Klejny Katarzyna |
Zajęcia szachowe – środa 14.15 – 15.00
|
21. |
Kokott Robert |
Zajęcia dodatkowe z historii – poniedziałek 14.15 – 15.00 |
22. |
Kołodziej Magdalena |
Zajęcia medialne – czwartek 15.40 – 16.25 |
23. |
Kołodziej – Dudek Agnieszka
|
Warsztaty pisania – zajęcia dodatkowe |
24. |
Kozłowska Ewa
|
Koło j. niemieckiego – poniedziałek 14.15 – 15.00 |
25. |
Krasińska Ariona |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego - poniedziałek 14.15 – 15.00 |
26. |
Krawczyk Sylwia
|
Przygotowanie do matury – czwartek 15.00 – 15.45 |
27. |
Krysian Iwona
|
Zajęcia wyrównawcze – środa 16.00 – 16.45
|
28. |
Lecińska Agnieszka
|
Zajęcia dodatkowe z j. niemieckiego – wtorek 16.45 – 17.30 |
29. |
Leszczyłowska Donata
|
Przygotowanie do matury – czwartek 14.15 – 15.00 |
30. |
Lewicka Agnieszka
|
Geografia zajęcia dla uczniów przygotowujących się do matury – czwartek 7.15 – 8.00 |
31. |
Łukasik Olga
|
Zajęcia maturalne z j. angielskiego – czwartek 8.00 – 8.45 |
33. |
Milka Aleksandra |
Kółko j. angielskiego/ zajęcia wyrównawcze/ konsultacje z uczniami – czwartek 8.00 – 8.45 |
34. |
Musiał – Ogrodnik Magdalena |
Grupa wsparcia dla młodzieży z trudnościami emocji – czwartek 14.15 – 15.00 |
35. |
Nabiałczyk Adriana |
Projekty biologiczne – poniedziałek 13.25 – 14.10 |
36. |
Najdek – Białas Danuta
|
Zajęcia rekreacyjno – sportowe SKS – wtorek 15.00 – 15.45, czwartek 14.10 – 14.55 |
37. |
Ogrodnik Norbert
|
Rajdy górskie PTTK – soboty wg kalendarza PTTK |
38. |
Osicka Agnieszka
|
Koło wyrównawcze z j. francuskiego – piątek 15.00 – 15.45 |
40. |
Płuciennik Artur
|
PN/ PK/ LA – poniedziałek 15.10 – 17.00 Siłownia – piątek 14.10 – 14.55 |
41. |
Pudo Wojciech |
Zajęcia ogólnorozwojowe SKS – poniedziałek, piątek 18.00 – 19.00 |
42. |
Rajs – Paterocyn Barbara
|
Koło biblijne klasy maturalne – poniedziałek 15.00 – 15.45 |
43. |
Randak Jolanta |
Zajęcia rozwijające – j. angielski – środa 15.00 – 15.45 |
44. |
Rygalik – Weżgowiec Teresa
|
Koło teatralne raz na 2 tygodnie – czwartek - 14.15 – 15.00, koło filozoficzne raz na 2 tygodnie – piątek 14.15 – 15.00 Liga debat oksfordzkich wg. grafiku |
46. |
Skrzypczyk – Gałkowska Iwona
|
Zajęcia przygotowujące do matury – środa 15.50 – 16.35 |
47. |
Sobieska Justyna
|
Zajęcia dyslektyczne – czwartek 14.15 – 15.00 |
48. |
Sosnowski Artur
|
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego – piątek 15.05 – 15.50 |
49. |
Śliwoń Małgorzata |
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego – środa 15.00 – 15.45 |
50. |
Wachelka Cezary
|
Zajęcia przygotowujące do matury |
51. |
Wieczorek Agnieszka
|
Zajęcia dodatkowe z matematyki (przygotowanie do matury) – wtorek 14.30 – 15.15 |
52. |
Wojnowska Beata
|
Zajęcia wyrównawcze z chemii - poniedziałek 15.00 – 15.30 |
53. |
Wrzalik Aneta
|
Zajęcia socjoterapeutyczne – wtorek 14.15 – 15.00 |
54. |
Żurkowski Mariusz
|
Zajęcia wyrównawczo z j. angielskiego –wtorek 14.15 – 15.00 |
55. |
Noszczyk Ewelina |
Koło dziennikarskie – czwartek 14.00 – 15.00 |
56. |
Matysiak Monika |
Zajęcia wyrównawcze z fizyki – środa 7.10 – 8.00 |
Ta strona używa pliki cookies (ciasteczka). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o możliwościach zmiany ustawień przeglądarki internetowej znajdziesz tutaj.